O nas

nasza historia

Kilka słów o naszej firmie
Firma sprzątająca „KAMI” powstała w 2009 roku z pasji do sprzątania i ze świadomości jak ważna dla każdego człowieka, zarówno prywatnie jak i w pracy, jest harmonia i porządek wokół nas. W tym czasie wyrobiliśmy sobie opinię jednej z najbardziej rzetelnych firm w tej branży. Dokładamy wszelkich starań aby każda wykonana przez nas praca wyglądała tak jak byśmy sprzątali dla siebie. Nasi pracownicy wykonują swoje zadania z należytą starannością i na najwyższym poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i środków czystości. Od początku nasza działalność ukierunkowana była na współpracę z firmami usługowymi, deweloperami oraz różnymi instytucjami i organizacjami publicznymi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, dla których porządek jest równie ważny, dlatego w naszej ofercie są również usługi dla osób prywatnych.
Uczciwe, wykwalifikowane osoby sprzątające. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, stale monitorując efekty pracy zatrudnianych przez nas pracowników. Nasze motto to: szybko, dokładnie i profesjonalnie. Używamy najlepszego sprzętu jak i środki czyszczące najwyższej jakości. Oferujemy korzystne ceny i jesteśmy otwarci na ich negocjacje. Elastyczność w przyjmowaniu zleceń dostosowana do potrzeb Naszych Klientów.
Przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych usług, oraz kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i sumienność ich wykonania. Współpracują z nami tak klienci indywidualni jak i deweloperzy, firmy budowlane oraz biura usługowe. W zakres naszych usług wchodzi sprzątanie biurowców, sprzątanie przychodni, sprzątanie szkół, sprzątanie przedszkoli, sprzątanie aptek itp. W Ofercie posiadamy szeroki zakres usług, dotyczących codziennego utrzymania czystości. O ich zakresie decydujcie Wy – Klienci. Dostosowujemy się do Waszych wymagań i potrzeb. Pora dnia nie stanowi dla nas problemu, będziemy pracować wtedy, kiedy Państwu pasuje – rano, po południu a jeśli trzeba w nocy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Usługi wykonujemy w oparciu o jednorazowe zlecenie jak i o umowy stałe. Pracujemy na maszynach i sprzęcie uznanych i renomowanych firm.
O nas
2000Zrealizowanych zleceń
17Stałe kontrakty
920Zadowolonych Klientów
88Wyróżnienia i nagdrody

Polecają nas

Zobacz nasze referencje